Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.
- Johann Wolfgang Goethe

B2C – marketingowe bazy danych konsumenckie

B2C – marketingowe bazy danych konsumenckie

Wykorzystując nasze konsumenckie bazy danych B2C mają Państwo możliwość dotarcia do potencjalnych klientów indywidualnych. Jest to doskonała metoda do informowania w skuteczny sposób o oferowanych przez Państwa produktach i usługach.

Konsumencka baza danych B2C należąca do NeoCraft:

  • Dostarcza niezbędne informacje o potrzebach konsumenckich i ich preferencjach;

  • Zawiera wciąż rosnącą liczbę rekordów, przez co oferuje doskonałe możliwości dotarcia do wyselekcjonowanej grupy odbiorców;

  • Jest bazą zarejestrowaną w Biurze Generalnego Inspektora Danych Osobowych (GIODO);

  • Jest bazą danych zawierającą wyłącznie rekordy posiadające zgodę na ich wykorzystanie w celach handlowych, marketingowych i innych;

  • Może być generowana na specjalne zamówienie;

  • Ma wysoki współczynnik aktualności i jest codziennie aktualizowana;

 

Osiągnij najlepsze efekty dzięki odpowiedniej selekcji bazy B2C

Szczególnie zachęcamy do kierowania informacji wyłącznie do grup zainteresowanych osób. Ponieważ nasza baza danych konsumentów jest jedną z największych baz danych konsumenckich w Polsce, możliwości selekcji sprostają nawet najbardziej wymagającym. Odpowiednie wykorzystanie informacji o potrzebach i preferencjach respondentów znajdujących się w bazie znacznie ułatwia osiąganie przez Państwa wyznaczonych celów.

 

Odpowiednio zebrane dane o respondentach ułatwiają wykorzystanie bazy konsumenckiej

Ponadto dzięki zaoferowaniu przez NeoCraft usług dodanych takich jak walidacja, deduplikacja, czyszczenie, standaryzacja w maksymalny sposób umożliwimy Państwu przedstawienie się z jak najlepszej strony tym podmiotom, które faktyczne Państwa poszukują.

Nasi eksperci osobiście doradzają wykorzystując zarówno nasze doświadczenie w zakresie baz danych jak i Państwa doświadczenie w sprzedaży i oferowaniu własnych produktów i usług.

Wsparciem będą kryteria selekcji wraz ze wspomagającymi danymi o respondentach. Warto postawić na bezpośredni kontakt z klientem i z pomocą naszego produktu baz konsumenckich B2C wykorzystać potencjał zaplanowanych przez Państwa kampanii.


Zapytaj o ofertę

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail.