Junior Performance Marketing Specialist

Opublikowano 7 miesięcy temu

Przez cały czas poszukujemy kompetentnych i kreatywnie myślących osób, aby wspierały nas w budowaniu pozycji lidera na rynku generowania leadów. Zapewniamy kulturę pracy sprzyjającą rozwojowi osobistemu. Dodatkowo jesteśmy przekonani, że każdy pracownik zasługuje na szacunek i docenienie pracy, jaką wnosi do NeoCraft Leads.

Pretendujemy do roli lidera na rynku polskim w zakresie dostarczania rozwiązań bazodanowych i rozwiązań związanych z marketingiem baz danych. W tym celu poszukujemy osób z pasją i zaangażowaniem.

Miejsce pracy Wrocław – ulica Oksywska 2A – docelowo po wdrożeniu możliwa praca zdalna

Misja NeoCraft – Dostarczać wartościwą informację.

Obecnie poszukujemy:

Junior Internet Marketing Specialist

To stanowisko posiada możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy (minimum 80 godzin w miesiącu).

Oferujemy:

  • narzędzie pracy – laptop wraz z telefonem;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • cykl szkoleń z zakresu tworzenia kampanii na Facebooku;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie (cenimy kreatywnych ludzi);

Zadania – Głównymi zadaniami pracownika będzie;

  • Generowanie leadów
  • Marketing szeptany;
  • Analiza rynku i konkurencji;
  • Zarządzanie ogólnopolskimi kampaniami reklamowymi (mailingowymi, displayowymi, social media);
  • Wyszukiwanie solidnych wydawców kampanii reklamowych;
  • Analiza i monitorowanie kampanii reklamowych;
  • Optymalizacja kampanii i analiza ich efektywności;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności analitycznych
  • motywacji do rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie marketingu internetowego;
  • kreatywności;
  • zaangażowania, komunikatywności i otwartości;
  • umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie;
  • Znajomość procesu tworzenia kampanii Facebook będzie dodatkowym atutem;
  • znajomości programów Word oraz Excel;

Specjaliści ds. marketingu internetowego nie będą mieć problemu ze znalezieniem atrakcyjnego zatrudnienia przez najbliższe kilka lat – my oferujemy wdrożenie i szkolenie z tej branży.

Proces rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych CV. Jej wyniki są podstawą do wyłoniona w procesie selekcji osoby, która zaproszona zostanie na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o dopisanie klauzuli, bez której Państwa aplikacja nie będzie uwzględniona: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji dla Neocraft Leads Sp. z o.o.

Przewiń do góry