Cały czas szukaj nowych celów. Nawet jeśli jesteś już bogaty, nawet gdy masz ustabilizowaną firmę. Wciąż pytaj, patrz, szukaj, główkuj, co jeszcze innego można zrobić. To znakomicie wpływa na twoją psychikę, ale także zabezpiecza przed nagłą katastrofą.
- Ray Kroc

Retargetowanie

Retargetowanie

Retargetowanie to działanie polegające na identyfikowaniu klientów, którzy szukali określonej oferty w Internecie, otworzyli maila z ofertą lub odwiedzili witrynę internetową.

NeoCraft oferuje Państwu usługi reklamowe polegające na skierowaniu do tego typu klientów przekazu zachęcającego do powrotu na stronę reklamodawcy i dokonania zakupu.

Działania takie są wysoce efektywne ze względu na to, że klient zna już markę reklamodawcy, a nawet mógł być zainteresowany jego ofertą.

Retargetowanie na przykładzie:

  • Zlecają Państwo do NeoCraft mailing reklamowy na bazę danych konsumencką B2C do 800 tysięcy respondentów;
  • Wyniki kampanii e-mail marketingowej wskazują, że około 85 tysięcy osób otworzyło maila z Państwa ofertą, natomiast 13 tysięcy respondentów kliknęło w linka z kreacji mailingowej i przeszło na Państwa witrynę internetową
  • Dalsza analiza zachowań owych 13 tysięcy respondentów na Państwa witrynie internetowej wskazuje, że około 500 z nich dokonało zakupu.
  • Retargeting polega na ponownym przekazaniu komunikatu handlowego lub marketingowego do grupy owych 13.000 – 500 = 12.500 respondentów, mogą oni być w silny sposób zainteresowani skorzystaniem z Państwa usług.
  • Do grupy powyższych 12.500 prospektów może zostać również wykonany kontakt telefoniczny

Nasze usługi retargetowania pozwalają naszym Klientom efektywnie zwiększać sprzedaż. Nie tracą oni kontaktu z cennymi nabywcami, którzy byli w jakimś stopniu zainteresowani ich ofertą.  


Zapytaj o ofertę

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail.